Воскресенье, 12.05.2024, 01:20Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Будівництво газопроводу кооперативу - Форум | Регистрация | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Test category » Test forum » Будівництво газопроводу кооперативу (Проблеми будівництва газопроводу кооперативу)
Будівництво газопроводу кооперативу
ЮрійДата: Суббота, 02.03.2013, 22:51 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
Багато членів кооперативу мене запитують про необхідність проведення газопроводу кооперативу. Головна тут проблема, це отримати технічні умови в Київоблгазі, які отримуються тут http://kievoblgaz.kiev.ua/nashim-....d.html. У них визначається точка підключення газопроводу, по них розробляється проект і будується газопровід. Деякі члени кооперативу обіцяли їх отримати, але покищо не отримали. У нас і погоджена топозйомка є, термін дії якої закінчується восени. Та й кошти після підключення побудованої електромережі повинні бути за рахунок підключення нових членів кооперативу, і податкова повинна нам відшкодувати понад 500,0 тис. грн. ПДВ. Вартість будівництва повинна бути набагато менша, ніж зараз плата за підключення до газопроводу ТОВ "Схід-2009". Яка Ваша думка про це ?
 
ЮрійДата: Суббота, 02.03.2013, 23:25 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо до будинку підводиться газ, то ліміт на електроенергію буде 800 кВт, а далі 95, 76 коп. за 1 кВт. Дивись тут
http://apple-garden.at.ua/publ....-1-0-22
На газ також діють тарифи які зростають у залежності від обсягу спожитого газу за рік.
Детально тут : http://www.nerc.gov.ua/?id=2532

РОЗДРІБНІ ЦІНИ

на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія"
№ з/п
Диференціація цін

Ціна за 1 м3 з ПДВ, коп.
1 за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік:

за наявності газових лічильників - 72,54
за відсутності газових лічильників - 79,80

2 за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік:

за наявності газових лічильників 109,80
за відсутності газових лічильників 120,78

3 за умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 12000 м3 на рік:

за наявності газових лічильників 224,82
за відсутності газових лічильників 247,32

4 за умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 12000 м3 на рік:

за наявності газових лічильників 268,56
за відсутності газових лічильників 295,41


Сообщение отредактировал Юрій - Суббота, 02.03.2013, 23:29
 
ЮрійДата: Среда, 03.04.2013, 14:09 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
Альтернативне опалення будинків дровами у місті має свої недоліки, зокрема а тиху погоду у дворі через дим із декількох будинків нічим дихати. Це в селі, де будинок один від одного розміщений далеко підходить краще.
 
ЮрійДата: Пятница, 31.05.2013, 20:26 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні на нараді у міського Голови Сапожка І.В. він пообіцяв надати сприяння у побудові нового газопроводу до будинків забудовників. Сьогодні для цього зроблений перший крок. Я подав заяву на інвестиційну раду, яка повинна надати якийсь документ, котрий потрібно подати при отриманні технічних умов в Київоблгазі.
 
ЮрійДата: Вторник, 04.06.2013, 23:34 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
Вчора відбулась інвестиційна рада м. Бровари, де нам дали добро на будівництво газопроводу до наших будв инків. Правда ТУ, як і по світлу, буде отримувати відділ капітального будівництва Броварської МіськРади. Це для нас повинно зменшити неформальні платежі. Сьогодні був у м. Боярка в Київоблгазі, де взяв необхідні документи для отримання ТУ. Надіюсь, що в п'ятницю я
їх відвезу для отриманн ТУ.


Сообщение отредактировал Юрій - Вторник, 04.06.2013, 23:35
 
VZДата: Понедельник, 10.06.2013, 10:33 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Члены кооператива
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Юрію, на скільки питання газофікації реальне, а не просто пусті балачки? У разі реалізації цього проекту - яка приблизна буде вартість газофікації однієї ділянки для членів кооперативу? Чи є приблизні терміни реалізації цього проекту (наближено для розуміння і планування)?
 
ЮрійДата: Вторник, 11.06.2013, 00:32 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
VZ А чому нереальний ? Під лежачий камінь вода не тече. У нас є головна перевага над усіма фірмочками – це люди. Разом ми сила , і можемо багато зробити для нашого мікрорайону. Тим паче і міський Голова Сапожко І.В. як і обіцяв – разом з нами і допомагає у цьому питанні.
Реальністю даного проекту буде факт отримання ТУ, про яке я тут повідомлю і розпочнеться швидкий збір коштів на проектування. На вартість впливає багато чинників, від ТУ, кількості забудовників , що оплачуватимуть його будівництво ( чим їх буде більше, тим дешевше , звичайно), чи відшкодують нам ПДВ за побудовану електромережу чи ні, скільки забудовників ще приєднається до електромережі кооперативу і т.д.
Будівництво газопроводу буде дешевше ніж електромережі, та й людей що його будуватимуть повинно бути більше, бо більшість забудовників, у яких є електроенергія, немає газу, а з іншого боку , наскільки я розумію , на відміну від електромережі, його не можна будувати частинами, а відразу весь і повністю вводити в експлуатацію, то якщо не буде вистачати коштів, то потрібно зупиняти його будівництво.
У Броварській філії Облгазу мені повідомили, що найдорожче приєднання до газопроводу на Броварщині, забув тільки в якому селі, становило 20 з чимось тис. грн. Мій прогноз по нашому газопроводу – до 20 тис. грн. з кожного забудовника.
По термінах , якщо все йтиме гладко, то до зими повинні встигнути.
Тут загадувати тяжко, бо як показав досвід проектування і будівництва електромережі, отримуєш халепи і зупинки там, де ти їх ніколи і не очікуєш. По електромережі головна затримка була, що 2 роки у ВКБ Броварської міської Ради був заблокований рахунок і кошти на РП виділялись у бюджеті міста на 2011 і 2012 роки, а оплата відбулась лише в січні 2013 р. Тут повинно бути без бюджетних коштів, і все залежатиме від кожного із нас.


Сообщение отредактировал Юрій - Вторник, 11.06.2013, 00:32
 
VZДата: Вторник, 11.06.2013, 10:08 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Члены кооператива
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Ок. Питання розуміле...чекаємо подальших новин...
 
ЮрійДата: Четверг, 13.06.2013, 00:21 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
Стояв у черзі в Облгазі і одна людина погоджувала проект. У неї біля подвір'я проходить 2 газопроводи. Один із металевої труби сільської ради, де врізка безкоштовно, а інший з другого боку - із пластиковою трубою, приватний, де за врізку хочуть 2 тис. дол. США. Нам би такий вибір ?
 
ЮрійДата: Среда, 26.06.2013, 23:33 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні зателефонував у Київоблгаз в Боярку, запитати як справи із ТУ і почув дуже цікаву відповідь. Виявляється ВКБ відкликало свою заявку на ТУ, і мене не повідомили про це. Я відразу зателефонував до в.о Міського Голови В.О. Андрєєву , де він сказав , що це їх попросив Київоблгаз відкликати цю заявку, бо зараз Дніпромісто розробляє змінений генплан нашого масиву, і за 2 тижні він повинен це закінчити, тоді можна буде здійснити розрахунок навантаження споживання газу у нашому масиві і видати ТУ. Для нас це означає щонайменше на 1 місяць затримка із реалізацією цього проекту. Чи не має тут інших підводних каменів спробую дізнатись на наступному тиждні ?
 
ЮрійДата: Суббота, 06.07.2013, 00:13 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
У п'ятницю здав документи на отримання ТУ на кооператив. У вівторок здати не вийшло. Потрібно було привезти ще документи. Для цього в середу було зібране правління кооперативу. Почекаємо, що буде на цей раз ?
 
ЮрійДата: Суббота, 20.07.2013, 00:13 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
До мене сьогодні звернувся один із членів кооперативу, і повідомив, що мов би є домовленість із власником діючого газопроводу, що якщо підключається 40 забудовників, то плата за врізку становитиме 40 тис. грн. Повідомте, мене , будь-ласка , по SMS хто може в цьому році викласти таку суму на газ ?
 
ЮрійДата: Понедельник, 05.08.2013, 22:42 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
"Підключення до газопроводу від 12 до 20 тис. грн. у залежності від кількості людей. Терміновий запис за тел. 050- 444-85-84 Сергій Васильович." Таку СМС я розіслав усисим забудовникам нашого мікрорайону, яких у мене є номери телефонів. Ця людина хоче домовитись із власниками побудованого у нас на масиві газопроводу ПП "Схід-2009", щоб вони за 1,5 млн. грн. підключили забудовників, які готові зараз внести кошти за підключення до газу. Чим більше буде людей, тим менша буде вартість для кожного. Якщо вони не погодяться на ці умови, то не отримають майже нічого, якщо кооператив проведе свій газопровід у цих цінах.
Так що передзоніть йому і залишти свою адресу та ПІБ.
 
ЮрійДата: Суббота, 31.08.2013, 23:43 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Группа: Модераторы
Сообщений: 333
Репутация: 0
Статус: Offline
По заявці кооперативу на отримання ТУ, був отриманий лист Київоблгазу, де він визначив точку приєднання нашого можливого газопроводу - це газопровід високого тиску по вул . Лісовій, що належить ТРЦ "Термінал", і потрібно в них отримати зголу на врізання до їх газопроводу. Для отримання такої згоди були напралені рекомендованими листами прохання про надання згоди від Міського Голови та від Кооперативу. Але ці листи вже декілька тижнів лежать на пошті, бо ТРЦ "Термінал" там отримує листи, приїздить їх кур'єр телефонує в офіс і залишає їх там.
Зараз відбуваєтьзя запуск електромережі кооперативу, тому часу зайнятись проблемами газопроводу у мене немає. Хто має можливість домовитись із керівництвом ТРЦ "Термінал" про надання згоду на врізання в їх газопровід , за розумну плату їм за цю послугу, прохання повідомити мене про це ?


Сообщение отредактировал Юрій - Суббота, 31.08.2013, 23:43
 
ПетровичДата: Понедельник, 02.09.2013, 10:41 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Члены кооператива
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Подключение к сети Терминала и строительство газопровода за средства пайщиков кооператива это конечно хорошо и просто замечательно для отдельно взятых особей.
Но нами уже построена ЛЭП к которой окромя пайщиков можно будет подключить ещё домов 200, а то и больше с учётом окольцованного поля.
Зачем это было сделано за наши деньги мне непонятно.
В районе уже есть построенный газопровод. Стоимость подключения завышена, но он уже есть.
Почему бы не вступить в переговоры с хозяевами на предмет, что кооператив передаёт им корпоративные права на подключение к построенной ЛЭП,  а взамен собственники газопровода, подключают нынешних пайщиков кооператива к газопроводу, допустим за 10 тыс. грн. Это вполне реальная цена без заоблачной маржи.
Таким образом собственники газопровода получают сейчас свыше миллиона грн, а продавая техусловия на электроэнергию допустим по 30 тыс грн имеют перспективу получит ещё 6 млн. Это как минимум.

Ну і за що мене заблокували, що я не можу відповісти Могильному на те, що він написав в 17:07?
Напевно за те, що написав правду.
Напевно ніхто окрім Могильного і не мріє отримати прибутки з тих коштів, що були вкладені в будівництво ЛЕП. То чому не спробувати отримати хоч які преференції за їх рахунок при підключенні газу?
Коли плануються загальні збори кооперативу?


Сообщение отредактировал Петрович - Понедельник, 02.09.2013, 18:02
 
Форум » Test category » Test forum » Будівництво газопроводу кооперативу (Проблеми будівництва газопроводу кооперативу)
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz